Geleceğin Teknolojisi Burada

Sanal Gerçeklik, Web ve Mobil Uygulamalar, Artırılmış Gerçeklik, 360 Derece Prodüksiyon

Web ve Mobil Yazılım Geliştirme

Kurumların veya kişilerin ihtiyacına özel web ve mobil uygulamalar yapılabilmektedir. E-Ticaret uygulamaları, kargo uygulamaları, otobüs otomasyon sistemleri, restoran otomasyon sistemleri, kurumsal web siteleri, turizm uygulamaları, ERP sistemleri, Merchandising uygulamaları, eğitici ve öğretici web ve mobil uygulamalar ve daha birçoğu her biri alanında uzman kadrolar tarafından geliştirilmektedir.

İhtiyaca Özel Sanal Gerçeklik Uygulamaları

Birden fazla video çektireceksiniz veya mevcut videolarınızı youtube veya facebook harici ayrı bir ortamda izlemek ve yönetmek mi istiyorsunuz? Her platformu destekleyen 360 derece player’ ımızın bulunduğu özel uygulamalar yapılabilmektedir.

Web ve Mobil Uygulamalar

Her türlü ihtiyaca uygun web ve mobil uygulamalar firmamızca geliştirilmektedir. Genel manada portföyüzümüzde olan alanlar için sitemizde ana sayfadaki ilgili kısımlara bakabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

iphone telefon

Bulut Tabanlı Çalışan Video Yönetim Sistemi

 

Bütün platformlarda bulut tabanlı çalışan 360 derece videolarınızı izleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz, diğer kullanıcıların paylaştığı videoları izleyebileceğiniz bir video yönetim sistemidir. Tek bir yerden videoyu yükledikten sonra bütün platformlardan (web, mobil, masaüstü) ulaşabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir. Ayrıca, kendinize özel 360 derece video çektirmek isterseniz bu sistemde kayıtlı freelancer’ larla konuşup onlardan teklif alabilir veya siz bir freelancer olup sanal gerçeklikle alakalı yapabildiğiniz işleri bu platform üzerinden sunabilirsiniz. Alıcı ve satıcı için son derece güvenli bir ödeme alt yapısı bulunan bu sistemde farklı kategorilerde birçok aşırı profösyonellik gerektirmeyen işi (örneğin; düğün, sünnet, doğum günü ve her türlü saklanmak istenen özel an) bu platformda uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Bu platform kişiye göre özelleştirilebilir ve kim giriş yaparsa site onun istediği gibi görünür. Kendi logosu bulunur. Kurumsallık arayan müşteriler için de idealdir. Daha birçok özelliği bulunan uygulamamızla ilgileniyorsanız lütfen bize ulaşın.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Önden görünüm
İhtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren firma
Bize Şimdi Ulaşın

360 Derece Prodüksiyon

İhtiyacınıza ve her bütçeye uygun 360 derece video çekimleri, montajı ve her türlü prodüksiyon işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Firma tanıtımı, mekan tanıtımı, kafe tanıtımı, otel tanıtımı, emlak ürünleri tanıtımı, ürün tanıtımı, okul tanıtımı, evlilik teklifleri, düğünler, doğum günleri ve her türlü özel anlarınız için her bütçeye uygun çekimler tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca, 360 derece panaromik fotoğraf çekimleri de yapılmaktadır. Haydi durmayın siz de DaiTech ailesinde olmak istemez misiniz?

360 Derece Prodüksiyon Çalışmaları

Mobil Platformda Çalışan Eğitim Oyunu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam ultrices nunc eu varius egestas. Etiam ultricies laoreet velit sed gravida.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam ultrices nunc eu varius egestas. Etiam ultricies laoreet velit sed gravida.

Eğitim İçin Mobil Oyunlar

7/24 Müşteri Desteği

Kurum olarak müşteri memnuniyetinin önemine inanırız. Bu yüzden bizimle çalışan müşterilerin herhangi bir ihtiyaçları olduğunda anında cevap alabilecekleri ve karşılarında muhatap bulabilecekleri bir firma olmaya önem verdik. Gelişmiş bir müşteri desteği ağımız var ve ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

7/24 müşteri desteği