İhtiyaca Özel Web Uygulamaları

Web uygulama geliştirme

Gelişen teknolojiyle beraber insanlar bütün işlerini bilgisayar ortamında yapmaya başlamaktadırlar. İnternet ortamında veri erişimi ve veri güvenliğini hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek tüm firmalar için çok önemli bir noktadır. İnternetten satış mı yapmak istiyorsunuz, kendinizi tanıtmak mı istiyorsunuz, şirket için bir sistem kurup işlemlerinizi bu sistem üzerinden mi gerçekleştirmek istiyorsunuz veya bunların dışında çok daha farklı bir gereksiniminiz mi var? Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan yazılım alt yapısını sizin için tasarlıyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirme yapıyoruz. Bu alanda 8 yıllık tecrübemizle ihtiyacınız olan tüm modülleri web uygulamanız üzerine ekleyebiliyoruz.

Web projeleri geliştirilirken mutlaka bütün kalemlerin belirlenmesi ve çalışmaların disiplinli bir şekilde devam etmesi gerektiğine dikkat etmek gerekir. Şirket olarak bu konuya çok dikkat eder ve sizin ne istediğinizi tam olarak anlamadan asla işe başlamayız. Çıkan sonuçtan memnun kalmanız bizim bir numaralı önceliğimizdir. Sizin ne istediğinizi biliyoruz ve yılların tecrübesiyle web ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Önce istekleriniz analiz edilir ve karşılıklı istekler konusunda mutabakata varılır. Daha sonra tasarım süreci başlar ihtiyaçlarınıza uygun çizilen tasarım tarafınızdan onaylandığı takdirde tasarım html’e parçalanır. Son hamle ise bu tasarıma yazılım giydirilmesidir. Böylelikle projeniz artık yayınlanmaya hazır. 1 yıllık bakımı ücretsiz olarak veriyoruz. Eğer arzu ederseniz sitenizin tanıtımıyla alakalı da hizmet vermekteyiz. Eğer sizin de bir web projesine ihtiyacınız varsa bize ulaşın.

  • Yapılan web yazılım ister windows ister linux sunucuda çalışmasıyla alakalı seçim yapabilirsiniz.
  • Tasarladığımız tüm web siteleri, kullanıcıların en çok kullandığı tarayıcı ve ekran çözünürlükleri göz önüne alınarak, sıkı bir test sürecinden sonra yayına alınır.
  • Tanıtımınız için son derece önemli olan web siteniz, konusunda uzman ekiplerimizde detaylı olarak incelenir ve size en uygun halde tasarlanarak yayına alınır.
  • Web sitenizin mobil cihazlar da dahil olmak üzere her türlü cihazdan kusursuz bir şekilde görüntülenebilmesi için bütün tasarımlarımız responsive bir şekilde yapılır.
  • Geliştiğimiz bütün web uygulamalarımız SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumludur. Bu sayede arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmeniz sağlanır.

Bize Ulaşın
PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Flattr the authorShare on Google+0Share on Tumblr0
Yorumlar kapalıdır.