İhtiyaca Özel Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde yediden yetmişe herkeste bulunan akıllı telefonlar şirketleri akıllı telefon pazarına girmeye zorlamıştır. Hiç kimsenin yanından hiç ayırmaması sebebiyle bir nevi müşterilere 7/24 ulaşabilme imkanı verdiğinden mobil uygulaması olan şirketler bir adım öne geçmişlerdir. Tabletlerde ve akıllı telefonlarda çalışabilecek uygulamalara mobil uygulama deniyor. Her cihazın işletim sistemine göre özel olarak kodlanan mobil uygulamalar şirketlerin birçok ihtiyacını giderebilmektedir.

Yapılan araştırmalara göre artık kullanıcılar mobil uygulamaları web sitelerinden daha çok kullanmaya başlamışlardır. Bu durumda birçok uygulamanın mobil versiyonunun da hızla geliştirilip marketlere sürülmesi gerekmektedir. Ayrıca, şirketinizin mobil uygulamasının olması müşterilerinizin gözünde teknolojiyi yakından takip eden bir firma izlenimi almanızı sağlayacaktır. Reklam faaliyetlerinizi de mobil uygulamalar sayesinde yürütebilmektesiniz. Müşterilerinize daha yakın olmak, tanınırlığınızı ve satışlarınızı artırmak için eğer siz de mobil uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

  • IOS ve Android platformlarında yazılım geliştirilebilir.
  • İstenirse diğer mobil işletim sistemleri için hibrit yazılım geliştirme dediğimiz ayrı bir teknikle de kodlama yapılabilir.
  • Müşterilerinize satış yapabileceğiniz, satışları takip edebileceğiniz, stoklara, yorumlara, kısacası ihtiyacınız ne ise her şeyi mümkün kılabilecek mobil yazılımlar tarafımızdan sizin için kodlanabilir.
  • İşlem sonrası 1 yıllık ücretsiz bakım da dahildir.
  • Ayrıca istenirse mobil uygulamanıza özel tanıtım faaliyetlerini de sizin adınıza yürütebiliriz.

Bize Ulaşın
PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Flattr the authorShare on Google+0Share on Tumblr0
Yorumlar kapalıdır.