360 Derece Video Paylaşım Platformu

360 Derece Prodüksiyon Çalışmaları

360 Derece videoların popülerleşmeye başlamasıyla beraber YouTube ve Facebook 360 derece videolara destek verir hale geldiler. 360 derece videoları oynatabilmek için özel bir player’a ihtiyaç vardır. Normal video player’ larıyla bu videolar açılırsa aynı dünya haritası gibi bütün video açılmış haliyle izlenebilir ki bu zaten istenen bir şey değildir. Eğer diğer paketlerimizden birini aldıysanız veya birden fazla 360 derece videonuz varsa ve bu videoları saklayabileceğiniz, izleyebileceğiniz bir platforma ihtiyaç duyacaksınız.

Destek veren iki büyük platform bazen ihtiyaçlarınızı tam oranda karşılayamayabilir. İlk dezavantajı ise eğer sunum ve tanıtımlarda kullanacaksanız bu durum müşterilerinize kurumsal olmayan bir imaj verir. İnternet olmayan yerde videolarınıza ulaşamazsınız.

Bizim sistemimiz web, masaüstü ve IOS ve Android platformlarında bulut tabanlı bir sistemle çalışmaktadır. Videolarınızı bu sistem üzerinde paylaşabilir ve her platformda izleyebilirsiniz. Videoların kimler tarafından görünmesini istediğinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca, hali hazırda bilgisayarınızda veya telefonunuzda bulunan videoları internet gereksinimi duymadan oynatabilirsiniz. Sistemde kendi logonuz ve renkleriniz olur. Diğer insanların paylaştığı videoları izleyebilir, bu sistem üzerinden kendi reklamınızı da ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca, sanal gerçeklik uygulamaları ve 360 derece video, panoramik fotoğraf, modelleme gibi işleri yapıyorsanız bu platformdan kendinize müşteri de bulabilirsiniz. Aynı şekilde kendinize çok profesyonellik gerektirmeyen konularda bir uzman bulup işinizi yaptırabilirsiniz. Alıcı ve satıcının hakları platformumuz tarafından korunmaktadır. Eğer siz de bu projeyle ilgileniyorsanız bize ulaşın.

  • IOS, Android, Web ve Mobil ortamda videolarınızı paylaşabilir ve hangi platformdan paylaştıysanız diğer platformlardan da izleyebilirsiniz.
  • Diğerlerinin paylaştığı videoları izleyebilir ve kendi videolarınızı erişim kitlesini değiştirebilirsiniz.
  • Platformu eğer istenirse kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. Kendi logonuzun ve renklerinizin siz giriş yapınca karşınıza çıkması kurumsal kimliğinizi sunumlarınızda da korumanız için çok önemlidir.
  • Platform üzerinden sanal gerçeklikle alakalı her işi(video, oyun, panoramik, model, vs. ) yaptırabilirsiniz veya yapabilirsiniz. Bu platform üzerinden kendi reklamınızı yapabilirsiniz.
  • Alıcı ve satıcının hakları ve paylaştığınız videoların güvenliği tarafımızdan sağlamaktadır.

Bize Ulaşın
PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Flattr the authorShare on Google+0Share on Tumblr0
Yorumlar kapalıdır.