DaiTech Virtual Reality

Sanal Gerçeklik, Artırılmış Gerçeklik, 360 Derece Video, 360 Derece Prodüksiyon, Her platforma Özel Yazılım Çözümleri...

Hakkımızda

Firmamız yoğunluklu olarak sanal gerçeklik ve 360 derece videolar üzerine projeler geliştirmektedir. Portföyüzümüzde ayrıca kişiye ve kuruma özel IOS ve Android tabanlı mobil uygulamalar, web uygulamaları ve masaüstü geliştirmeleri yer almaktadır. Firmanızın tanıtımı için 360 Derece Videoları kapalı ve açık ortamlarda, hareketli, hareketsiz veya user view dediğimiz kullanıcı gözünden çekimlerini yapmaktayız. 360 derece videolara Youtube ve Facebook destek vermektedir.

Sizin için hazırlamış olduğumuz videoları dilerseniz bu platformlarda sizin adınıza paylaşabiliriz. Ayrıca, her platformda cloud tabanlı çalışan 360 derece olan videolarınızı saklayabileceğiniz ve sunumlar, tanıtım günleri veya toplantılarda gösterebileceğiniz, bu videoları çalıştıran teknik altyapıyı barındıran bir platformumuz bulunmaktadır. 360 Derece video çekimlerinde uzman prodüksiyon ekibimiz tarafından özel çekim teknikleriyle oluşturulan içeriklerin montajı da tarafımızdan yapılarak teslim edilmektedir. Firma ve ürün tanıtımı için panoramik fotoğraf çekimleri de yapılmaktadır.

Siz de ürünlerinizin ve mekanlarınızın tanıtımını bu son teknoloji 360 derece videolarla hazırlatıp sanal gerçeklik dünyasına merhaba demek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4K Çözünürlük

Çekilen 360 Derece videolar 4K çözünürlükte tarafınıza teslim edilir. Doğmamış çocuğunuzu siz de düğününüze bu sayede getirebilirsiniz.

Limitsiz Kullanım

Yapılan her projede limitsiz kullanım ve 1 yıl ücretsiz destek ve bakım dahildir.

Hızlı Destek ve İade Garantisi

Çektirdiğiniz videoyla alakalı olabilecek yeni istekleriniz veya yaptırmış olduğunuz projede çıkan her türlü aksaklık veya güncelleme isteklerinizde destek ekibimiz sizinle en hızlı şekilde ilgileneceklerdir.

7/24 Çağrı Merkezi

Bilgi almak mı istiyorsunuz, yaptırdığınız projeyle alakalı ayrıca destek mi almak istiyorsunuz? 7/24 çalışan çağrı merkezimiz sizlere her konuda destek olacaktır.

Web ve Mobil Yazılım Geliştirme

Kurumların veya kişilerin ihtiyacına özel web ve mobil uygulamalar yapılabilmektedir. E-Ticaret uygulamaları, kargo uygulamaları, otobüs otomasyon sistemleri, restoran otomasyon sistemleri, kurumsal web siteleri, turizm uygulamaları, ERP sistemleri, Merchandising uygulamaları, eğitici ve öğretici web ve mobil uygulamalar ve daha birçoğu her biri alanında uzman kadrolar tarafından geliştirilmektedir.

İhtiyaca Özel Sanal Gerçeklik Uygulamaları

Birden fazla video çektireceksiniz veya mevcut videolarınızı youtube veya facebook harici ayrı bir ortamda izlemek ve yönetmek mi istiyorsunuz? Her platformu destekleyen 360 derece player’ ımızın bulunduğu özel uygulamalar yapılabilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Birlikte çalıştığımız firmaların tamamında müşteri sayısında ve tanınırlıkta artış gözlemlenmiştir. Ayrıca, her çekim için sanal gerçeklik gözlüğü hediye ediyoruz.

Hızlı Teslim

Kişi ve kuruma özel 360 Derece video çekimi ve prodüksiyon hizmetlerini geniş eleman kadromuzla 1 hafta gibi kısa bir sürede tamamlıyoruz. Ayrıca, çekim harici sanal gerçeklikle alakalı özel bir yazılım ihtiyacınız varsa alanında uzman yazılım ekibimiz tarafından en kısa sürede geliştirilmesi yapılabiliyor.

Yaratıcı Çözümler

Sanal Gerçeklikle alakalı özel yazılımlar ve prodüksiyon hizmetlerini Daitech farkıyla alın.

Harika Firmalarla Çalışıyoruz

Birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz firmalardan bazıları

Bigon Cafe Logost-regis-logoBatı Panorama Logo

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Detayları öğrenmek için lütfen bize ulaşın.