Sanal Gerçeklik ve Emlak Sektörü

360 Derece videolar her alanda kendilerini göstermeye ve yoğun ilgi görmeye başladı. Gün geçmiyor ki, yeni bir tanıtım için bir 360 derece video yayınlanmasın. Sanal gerçeklik teknolojisinin de kullanılmasıyla, müşterilerinizi sizin o anda olmalarını istediğiniz yere bir nevi ışınlayabiliyor olmanız bu teknolojiye birçok sektörde ilginin artmasını sağlamıştır. Ülkemizde şüphesiz bu teknolojinin en çok yarar sağladığı sektörlerden biriyse emlak sektörüdür.

Satıcı firmaların artmasıyla bu alanda rekabet büyümüştür. Firmalar kendi emlak ürünlerini pazarlayabilmek için türlü faaliyetler yapmaktadırlar. Bu faaliyetlerin günümüzde en popüler olanıysa sanal gerçeklik ve 360 derece videolardır. Bu teknoloji sayesinde çok daha fazla müşterinize emlak ürününüzü sanki o sıra oradaymış gibi gösterebiliyor bir nevi onları istediğiniz yere ışınlayabiliyorsunuz. Normal yollarla satış ofisinize gelen müşterilere gün içerisinde gösterebileceğiniz yer sayısı kısıtlıdır. Eğer bu yerler arası mesafeler de uzaksa sayı iyice düşer. Her gösterdiğiniz daire için bir elemanınızı ve aracınızı müşteriye tahsil etmeniz gerekmektedir. Bu durum yakıt ve zaman maliyetinizin artmasına yol açar. Satış ofisinize gelen müşterilerinize sadece bir sanal gerçeklik gözlüğü vererek onlara çok kısa sürede birçok daire, dükkan, arsa gezdirebilirsiniz. Bu durum hem daha fazla müşteriye daha fazla ürün gösterebilmenizi, hem de zamanınızı daha verimli kullanarak karlılık oranınızı artırmanızı sağlayacaktır. Ayrıca müşterilerinizin gözünde kazanacağınız prestij de çok önemlidir.

Daitech olarak emlak firmalarına, müteahhitlik şirketlerine bu alanda özel çözümler sunmaktayız. Bütün emlak ürünlerinizin 360 derece tanıtım filmlerini çok uygun fiyatlarla oluşturabilir ve sizi yukarıda anlatılan zahmetlerden kurtarabiliriz. Çekimlerimiz aşağıda listelendiği üzere farklı senaryolarda olabilmektedir.

  • Emlak ürününüzün birden fazla açıdan videosunu çeker ve bunları montajla birleştirerek kullanımınıza sunabiliriz.
  • Videonun alt kısmına ve istediğiniz kısımlara ayrıca açıklayıcı yazılar ve logolar ekleyebiliriz.
  • Videonuzun arka fonuna izleyiciyi daha çok içine alacak tamamen size özel lisanslı fon müziği ekleyebiliriz.
  • Emlak ürününüzü anlatan metinleri sizin için oluşturup video sırasında dış ses olarak ekleyebiliriz. Bayan veya erkek sesi ve türkçe, ingilizce ve arapça olarak seslendirme yapabiliriz.
  • Tanıtım videonuzda ayrıca bir oyuncuyu oynatarak sanal gerçeklik gözlüğü takan müşterilerinize satış temsilciniz tarafından özel bir tanıtım yapılıyormuş hissi yaratabiliriz.
  • Emlak ürünlerinizin doğal bir ortamda çekilmesini isterseniz casting ekibimizle birlikte doğal bir aile ortamı yaratılarak çekimlerimiz gerçekleştirilebilir

Siz de sanal gerçeklik furyasına katılmak ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız hemen iletişime geçin. Her bütçeye uygun olarak gerçekleşen çekimlerimizde size en uygun seçeneklerle çekiminizi yapalım.

Özet
Makale İsmi
360 Derece Videolar ve Emlak Sektörü
Açıklama
360 Derece videolar her alanda kendilerini göstermeye ve yoğun ilgi görmeye başladı. Gün geçmiyor ki, yeni bir tanıtım için bir 360 derece video yayınlanmasın.
Yazar
Yayıncı
Daitech VR
Logo
PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Flattr the authorShare on Google+0Share on Tumblr0

Bir cevap yazın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır. İşaretli alanlar zorunludur *

HTML taglarını ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>