360-derece-cafe-tanitimi

360 derece videoların bu kadar çok sektöre girip de eğlence sektörüne girmemesi zaten imkansızdı. Dolayısıyla biz de 360 derece videoların dünyada ve ülkemizde kullanıldığı alanlardan bir diğeri olan eğlence sektörü için bir yazı yayınlamak istedik. Her ne kadar bu alandaki işletme sahipleri diğer sektörler kadar tanıtım faaliyetine önem vermeseler de yapılabilecek olan bir çok şey bulunmaktadır. Kafeler, barlar, diskolar, konserler ve benzeri birçok eğlence ile ilgili mekanda 360 derece video çekim tekniğiyle son derece etkileyici sonuçlar elde edilebilmektedir.

Bir kafede müşterilerin olduğu sıradaki oluşan ambiyans, kafenin dışarıdan görünümü, müşterinin siparişi vermesi, siparişin mutfakta hazırlanması ve tekrar müşterinin önüne gelmesi, kafede yayınlanan bir derbi maçında müşterileriniz, okey oynarken, doğum günü sürprizi yaşarken müşterilerinizin bulunduğu harika tanıtım filmleri mümkündür. Barlar veya diskolarda eğlencenin ve dans edenlerin en yoğun olduğu sırada firmaya uygun olan bir kurguyla 360 derece tanıtım filmlerinizin çekimi gerçekleştirilebilir. Konser alanınıza ünlü bir sanatçı geldi ve bazıları çok arkalarda olduğundan birçok şeyi çok net göremedi. 360 derece video ve sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde konser sonrası bütün müşteri ve müşteri adaylarınıza o konseri en ön sıradan izleme imkanı vererek harika bir tanıtım gerçekleştirebilirsiniz. Her AVM için çekilebilecek hatırı sayılır güzellikteki 360 derece videolar bu alanda müşteri çekmek için harika yöntemlerin başında gelmektedir.

Mekanınızda doğum günü kutlaması hizmeti verdiğinizi düşünün. Gelen müşteriye bu hizmeti satın alması karşılığında o günü tekrar yaşayabileceğini söyleseniz ya da gelemeyenlerin de daha sonra oradaymış gibi hissedebileceğini söyleseniz. Tanıtım filminizin yanında mekanınızda müşterileriniz için ekstra böyle bir hizmetinizin olması size çok daha fazla prestij kazandırabilir.

Bu ve buna benzer durumlarda vermiş olduğumuz özel 360 derece çekim hizmetlerimizde sizin yanınızdayız. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Bize ulaşın ve müşterileriniz mekanınıza ışınlayalım.

PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Flattr the authorShare on Google+0Share on Tumblr0

Bir cevap yazın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır. İşaretli alanlar zorunludur *

HTML taglarını ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>