360 Derece Düğün

Bir önceki yazımızda artık 360 derece videoların evlilik teklifi, özel gün kutlaması ve buna benzer alanlarda bireysel olarak kullanılmaya başlandığını söylemiştik. Olan tek gelişme tabi ki sadece bununla sınırlı değil. Tam bir tüketim çağında olduğumuz şu dönemlerde 360 derece videolar insanların aşırı yenilik ihtiyacını şimdilik dizginlemiş gibi görünüyor. Dolayısıyla kullanılabilecek tüm alanlarda kullanılmaya devam ediyor.

Düğün organizasyonları için ilk olarak Amerika’ da bir kilisede yapılan 360 derece video çekimi sonrası dünya üzerindeki birçok ülkede örnekleri yapılmaya başlandı. İnsanlar kendi düğünlerini 360 derece video olarak profesyonel bir biçimde çektirme ihtiyacı duymaya başladılar. Hani siz de bilirsiniz ya keşke o günü tekrar yaşayabilsem dediğiniz anlar olur veya düğününüze gelemeyen bir kişinin keşke orada olabilseydim diye yakınması olur. İşte 360 derece videolar sanal gerçeklik gözlükleriyle birlikte sizi tekrar o güne döndürüyor. Kısa bir zaman yolculuğu yapıp o güne tekrar dönmeye ne dersiniz? Aradan yıllar da geçse henüz doğmamış çocuğunuzun düğününüzde bulunma fikri kulağa nasıl geliyor? İşte bunlar gelişen teknolojiyle birlikte artık mümkün.

360 derece videoları Daitech olarak düzenli takip ediyoruz, yenilikleri araştırıyoruz ve sizlere sunmaya devam ediyoruz.

  • Düğün telaşından dolayı düğününüzden bir şey anlamadınız mı?
  • Sakin bir kafayla tekrar oraya gitmek ister misiniz?
  • Doğmamış çocuğunuzun düğününüzde bulunmasını ister miydiniz?
  • Düğünde bulunamayan akrabalarınızın sonradan o gün oradaymış gibi hissedebilecekleri bir teknoloji kulağa nasıl geliyor?
  • Düğün salonu sahibisiniz ve salonunuzdaki ihtişamı tüm insanlara göstermek mi istiyorsunuz?
  • İnsanlar oturdukları yerden salonunuzu oradaymış gibi gezebilecekler.
  • Gelin odası, gelin damat girişi, ilk dans, evlilik töreni, halay ve kapanış şeklinde birden fazla bölüm şeklinde çekim yapıyoruz.
  • Salonlarınızı da tüm ihtişamıyla gösterebiliriz.

Bütün bunlar için Türkiye’deki tek adres Daitech 360 derece video. Hadi durmayın siz de bu furyaya katılın ve bize ulaşın.

PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Flattr the authorShare on Google+0Share on Tumblr0

Bir cevap yazın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır. İşaretli alanlar zorunludur *

HTML taglarını ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>